Żona golfisty opuściła szpital. Staranował ją gwiazdor NBA

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło podczas meczu Cleveland Cavaliers z Oklahoma City Thunder (Fot. Getty Images)
Żona golfisty numer 2 na świecie Jasona Daya, staranowana przez koszykarza Cleveland Cavaliers LeBrona Jamesa podczas meczu NBA z Oklahoma City Thunder, opuściła szpital. Przyznała jednak, że wciąż odczuwa skutki zderzenia.

‹"Ellie Day była hospitalizowana, ponieważ miała symptomy wstrząśnienia mózgu. Opuściła szpital, odpoczywa i dziękuje za wiadomości od wszystkich, którzy niepokoili się o nią" - poinformował w komunikacie agent Jasona Daya, dodając, że "Ellie nie ma żadnego żalu do LeBrona, który wykonywał tylko swoją pracę".

Żona golfisty przyznała jednak na Twitterze, że odczuwa jeszcze skutki wypadku. "Boli mnie, jestem zmęczona. Czuję się tak, jakbym zderzyła się z ciężarówką" - napisała.

Małżonkowie Day siedzieli w pierwszym rzędzie podczas rozegranego w czwartek zwycięskiego meczu "Kawalerzystów" z Thunder (104:100). W trzeciej kwarcie ważący 113 kg gwiazdor gospodarzy próbując zdobyć piłkę z całym impetem wpadł na kobietę. Spotkanie przerwano na 10 minut, a służby ratunkowe wyniosły ją na noszach i w kołnierzu ortopedycznym.

W listopadzie Ellie Day urodziła golfiście drugie dziecko.