Menu

Zgłoś kandydatkę do tytułu "Polka Roku"!

Zgłoś kandydatkę do tytułu
Coraz więcej Polek na Wyspach podąża za swoimi ambicjami, inspirując innych. Która z nich zwycięży w tegorocznym plebiscycie? Przekonamy się 11 października. (Fot. Thinkstock)
Jeszcze tylko do jutra można zgłaszać kandydatki do plebiscytu "Polka Roku", organizowanego w ramach Kongresu Kobiet Polskich w Wielkiej Brytanii. W konkursie mogą wziąć Polki zamieszkałe na terenie Wielkiej Brytanii, które inspirują innych swoją działalnością i zaradnością.
Reklama

Już 11 października odbędzie się II Kongres Kobiet Polskich w UK, organizowany przez Zjednoczone Królestwo Polek - inicjatywę społeczną, mającą na celu wspieranie rozwoju potencjału Polek mieszkających w Wielkiej Brytanii oraz obalanie negatywnego stereotypu Polki na Wyspach.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w programie kongresu znalazło się rozstrzygnięcie plebiscytu "Polka Roku". Kandydatki można zgłaszać jeszcze do jutra, 25 września, pod adres email: biuro@krolestwopolek.eu. Panie będą wybierane w kilku kategoriach: biznes, kultura i sztuka oraz praca społeczna.

Kandydatki mogą się zgłaszać osobiście lub przez osoby trzecie – instytucje, organizacje i osoby prywatne.

Nazwisko zwyciężczyni ujawnione zostanie 11 października (podczas Kongresu), a laureatki otrzymają nagrody „Polka Roku w UK 2014”. 

Regulamin plebiscytu dostępny jest na stronie: krolestwopolek.eu

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 26.04.2018
  GBP 4.845 złEUR 4.239 złUSD 3.483 złCHF 3.540 zł

  Sport


  Reklama