Menu

Wizz Air poleci z Lublina i Poznania do Kijowa

Wizz Air poleci z Lublina i Poznania do Kijowa
Wizz Air ogłosił nowe trasy na Ukrainę. (Fot. Wizz Air)
Węgierski Wizz Air od 25 sierpnia br. uruchomi nowe połączenia z Lublina i Poznania do Kijowa na Ukrainie - poinformował przewoźnik. Rejsy z polskich miast na Ukrainę będą odbywały się w poniedziałki i piątki.
Reklama

"Z ogromną radością ogłaszamy dwie długo wyczekiwane trasy z Lublina i z Poznania do Kijowa. Wizz Air łączy obecnie stolicę Ukrainy ze wszystkimi swoimi sześcioma bazami w Polsce. Jesteśmy przekonani, że dwie nowe trasy szybko zyskają popularność wśród naszych klientów" - przekazał menedżer ds. komunikacji w Wizz Air Gabor Vasarhelyi.

Firma oferuje aktualnie loty do Kijowa ze wszystkich swoich sześciu baz operacyjnych w Polsce. Przedstawiciele linii uważają, że nowe połączenia umocnią relacje biznesowe między Ukrainą i Polską.

Wizz Air swoje bazy operacyjne ma na lotniskach w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu i Wrocławiu. Wraz z nowymi połączeniami do Kijowa, polska siatka połączeń Wizz Air łącznie będzie zawierać 151 tras do 27 krajów.

Linia w 2016 r. przewiozła ponad 6,9 mln pasażerów na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 13 proc. wobec 2015 r.  

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 26.04.2018
  GBP 4.845 złEUR 4.239 złUSD 3.483 złCHF 3.540 zł

  Sport


  Reklama