Wilczek znowu strzela! Co zrobi Nawałka?

W tym miesiącu jest najskuteczniejszym z piłkarzy, którzy rywalizują o miano napastnika numer trzy w kadrze Nawałki. (Fot. Getty Images)
Kamil Wilczek zdobył dwie bramki dla Broendby IF w wygranym 3:1 (2:0) meczu u siebie z FC Midtjylland w półfinale Pucharu Danii. W finale 10 maja w Kopenhadze zespół Polaka zagra z Silkeborg IF.

Wilczek, który rozegrał cały mecz, trafił do siatki rywali już w pierwszej minucie, a potem ustalił wynik w 65. minucie na 3:1.

Polak jest ostatnio w wysokiej formie. Ma na koncie cztery gole w Pucharze Danii. W rozgrywkach ligowych strzelił 11 bramek.

W tym miesiącu jest najskuteczniejszym z piłkarzy, którzy rywalizują o miano napastnika numer trzy (za Robertem Lewandowskim i Arkadiuszem Milikiem) w kadrze Adama Nawałki na rozpoczynające w czerwcu mistrzostwa świata w Rosji.