WTA Miami: Radwańska w ćwierćfinale!

"Isia" z łatwością wskoczyła do ćwierćfinału WTA Miami (Fot. Getty Images)
Agnieszka Radwańska pokonała Elinę Switolinę 7:6 (5), 5:7, 6:2 i po raz piąty z rzędu awansowała do ćwierćfinału turnieju Sony Open w Miami.
Polska tenisistka zmierzy się ze Słowaczką Dominiką Cibulkovą. Spotkanie z 19-letnią Switoliną trwało 2 godziny i 33 minuty i nie należało do najłatwiejszych - zwłaszcza, że "Isia" przyznała się wcześniej, iż o rywalce nic nie wie.

Ta niewiedza dała jej się we znaki w drugim, przegranym secie. Wściekła Radwańska po skończonej odsłonie cisnęła swoją rakietą o ziemię.

W przebiegu całego meczu Radwańska zapisała na swoim koncie pięć asów, trzy podwójne błędy serwisowe, czterokrotnie została przełamana, wykorzystała pięć z siedmiu break pointów i łącznie zdobyła o osiem punktów więcej od swojej rywalki.