Menu

Ticket sales for 2018 FIFA World Cup™ to start on 14 September 2017

Ticket sales for 2018 FIFA World Cup™ to start on 14 September 2017
Bilety w sprzedaży już od jutra. (Fot.www.fifa.com/screenshot)
As of 14 September 2017 at 12:00 (Moscow time), fans all over the world will also be able to book their place as ticket sales for the tournament start exclusively on FIFA.com/tickets.
Advertisement
News available in Polish

Sprzedaż będzie odbywała się w trzech turach. Pierwsza rusza jutro i potrwa do 12 października. Kibice będą mogli zarejestrować się i zgłosić zapotrzebowanie na konkretne spotkanie, na dany obiekt lub wybraną reprezentację.

"Uruchomiony zostanie system, który umożliwi wszystkim fanom sprawiedliwy dostęp do biletów" - poinformowała sekretarz generalny FIFA Fatma Samoura.

Druga tura sprzedaży ruszy 5 grudnia i potrwa do 31 stycznia. Bilety zostaną wówczas przyznane poprzez losowanie. Z kolei w trzeciej - od 13 marca do 3 kwietnia - kibice będą nabywać wejściówki na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy.

FIFA uruchomi także tzw. sprzedaż last-minute. Będzie ona trwać od 18 kwietnia do dnia finału, czyli 15 lipca. Wówczas także będzie obowiązywać system kto pierwszy, ten lepszy.

Zgodnie z zaleceniami rosyjskich władz, wszyscy, którzy będą wybierać się na mundial, będą musieli mieć tzw. Identyfikator Kibica, który potwierdza tożsamość i zastępuje wizę. Nie wystarczy mieć biletu na mecz, by na niego wejść.

Na dwie kolejki przed zakończeniem kwalifikacji Polska jest liderem tabeli grupy E. Ma 19 punktów, o trzy punkty więcej od drugiej Czarnogóry i trzeciej Danii.

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 19.02.2018
  GBP 4.683 złEUR 4.147 złUSD 3.341 złCHF 3.601 zł

  Sport


  Advertisement