Menu

Tesco w Irlandii z ekspresowymi dostawami zakupów do domu?

Tesco w Irlandii z ekspresowymi dostawami zakupów do domu?
Sieć Tesco zamierza rozwijać swoje usługi związane z zakupami online. (Fot. Getty Images)
Sieć supermarketów Tesco rozważa wprowadzenie w Irlandii nowej usługi umożliwiającej zamawianie produktów online z dostawą w ciągu godziny. Podobna usługa od dwóch tygodni dostępna jest również dla mieszkańców Londynu.
Reklama

Do korzystania z usługi służy aplikacja mobilna Tesco Now, obecnie jeszcze niedostępna w Irlandii. Klienci mogą zamówić jednorazowo do 20 produktów, a w ofercie sklepu znajduje się ponad tysiąc pozycji. Wszystkie towary dostarczone będą w czasie nie dłuższym niż 60 minut.

W Londynie ekspresowy dowóz kosztuje £7,99. Produkty dostarcza na skuterach firma Quiqup. Zapytana przez portal Fora.ie o możliwość rozszerzenia oferty na Irlandię, rzeczniczka Tesco przyznała, że taka opcja jest rozważana, jednak nie są znane jeszcze konkretne daty.

Obecnie Tesco Ireland oferuje zakupy online z dostawą do domu, jednak produkty dostarczane są po 24 godzinach. Zamawiający muszą ponadto wybrać dwugodzinne widełki między 8:00 a 23:00. Usługa kosztuje od €3 do €7, w zależności od tego, czy dostawa wypada w godzinach szczytu, czy poza nimi.

W Dublinie dostawę produktów w ciągu godziny, z dowolnego supermarketu, oferuje firma Buyme. Usługa kosztuje od €3,99 (dowóz w ciągu 3 godzin) do €6,99 (dowóz w ciągu godziny).

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 19.04.2018
  GBP 4.777 złEUR 4.167 złUSD 3.369 złCHF 3.478 zł

  Sport


  Reklama