Menu

Tajemnicza śmierć młodych mężczyzn w Anglii. Pochodzili z Polski?

Tajemnicza śmierć młodych mężczyzn w Anglii. Pochodzili z Polski?
Policja bada już skład podejrzanej substancji. (Fot. West Midlands Police)
Dwóch 20-parolatków z miejscowości Rugby w Anglii zmarło po zażyciu dopalaczy - informuje lokalna policja. Choć nie ujawniono tożsamości mężczyzn, polskie napisy na opakowaniu nielegalnych substancji mogą sugerować, że chodzi o Polaków.
Reklama

Do śmierci młodych mieszkańców Rugby doszło w sobotę ok. 18:40 w okolicach King Edward Road. Na miejsce wezwano karetkę, a lekarze po przybyciu stwierdzili zgon.

Mężczyźni nie przeszli jeszcze sekcji zwłok pod kątem nielegalnych substancji, ale policja jest zdania, że to właśnie one stoją za tragedią. Świadczyć o tym może znalezione w ich pokoju opakowanie z dopalaczami.

Policjanci opublikowali zdjęcie dopalaczy w sieci, ostrzegając wszystkich przed zażywaniem środków w podobnym opakowaniu. Specjaliści od toksykologii wciąż ustalają skład substancji.

"Prosimy wszystkich, aby unikali środków odurzających z takiego opakowania, dopóki nie sprawdzimy, co zawierają. Jeśli po zażyciu narkotyku masz niepokojące objawy, zadzwoń po pogotowie" - przekazał Mark Greaves z West Midlands Police.

Każdy, kto ma jakieś informacje o możliwym pochodzeniu substancji i miejscu, gdzie można ją kupić lub domniemanym składzie, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101. W rozmowie z funkcjonariuszem należy podać numer sprawy i datę - 302 / 11 lutego.

 

  Komentarze


  • Popielec
   14 lutego, 11:57


   Nie przemieni cię czas,
   nie zmienią cię wydarzenia,
   nie uczynią cię lepszym ludzie,nawrócenie nie dokona się siłą naszej woli - bo tak ci się zachciało.
   Więc co ?
   MIŁOŚĆ przemienia ludzi, ciebie,
   MIŁOŚĆ zmiena świat,
   MIŁOŚĆ czyni życie pięknym.
   BÓG JEST MIŁOŚCIĄ !
   Ja zwracam swe życie ku Bogu
   a On dokonuje reszty przemiany, nawrócenia.

  • Pisasz
   15 lutego, 07:30

   Ejmen

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.05.2018
  GBP 4.903 złEUR 4.304 złUSD 3.669 złCHF 3.701 zł

  Sport


  Reklama