Menu

Szał przygotowań we wsi, gdzie odbędzie się ślub Pippy Middleton

Szał przygotowań we wsi, gdzie odbędzie się ślub Pippy Middleton
Pippa Midletton z bratem Jamesem Middleton. (Fot. Getty Images)
Dużo złotej farby i ogromne porządki - wieś, w której odbędzie się ślub Pippy Middleton, staje na głowie przed uroczystością. Z powodu obecności członków rodziny królewskiej oczy całego świata skierowane będą na Englefield w hrabstwie Berkshire, w Anglii.
Reklama

Ślub siostry przyszłej królowej Wielkiej Brytanii odbędzie się już za parę dni. W Englefield trwają przygotowania do ślubu, który w mediach już określany jest jako ślub roku.

Fotoreporterzy zauważyli robotników malujących bramę wjazdową do posiadłości Englefield niebieską farbą, a ornamenty złotą.

Rezydenci spodziewają się najazdu gości, choć uroczystość zaplanowana na 20 maja ma być kameralna. Poza członkami rodziny królewskiej, w tym następcy tronu, jego małżonki i brata pojawią się również celebryci. Brat pana młodego Jamesa Matthewsa jest gwiazdą telewizyjnej serii „Made in Chelsea”. 

Przygotowania do ślubu Pippy Middleton idą pełną parą. (Fot. Screenshot/The Telegraph)

“Robią naprawdę bardzo dużo wokół domu i bram” - stwierdził Duncan Highet, jeden z mieszkańców wsi, który jest właścicielem lokalnego przedszkola. Jego podopieczni przygotowują transparent z napisem “Well done Pippa and James” .

Philippa Middleton i James Matthews ogłosili, że ceremonia odbędzie się w sobotę rano 20 maja 2017 roku w kościele świętego Marka w Englefefield, w hrabstwie Berkshire w Anglii.

Wybór miejsca nie jest przypadkowy, przed laty właśnie tam związek małżeński zawarli rodzice Kate i Pippy – Carole i Michael Middleton. Poza tym kościół znajduje się dosłownie kilka kilometrów od rodzinnej miejscowości rodziny - Bucklebury i mieści się na terenie prywatnej posiadłości parlamentarzysty Richarda Benyona. Uchroni to uczestników ceremonii od wścibskich oczu nieproszonych gości.

Na ślub zaproszono jedynie najbliższą rodzinę i przyjaciół, w sumie 150 osób. Przyjęcie po ceremonii odbędzie się w posiadłości rodziny Middleton, pod namiotem w ogrodach rodziny – informuje dziennik „The Telegraph”.

Pippa Middleton ogłosiła swoje zaręczyny z milionerem Jamesem Matthewsem w lipcu 2016 roku.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 26.04.2018
  GBP 4.845 złEUR 4.239 złUSD 3.483 złCHF 3.540 zł

  Sport


  Reklama