Swansea with Fabianski beaten by Chelsea

Fabiański po raz pierwszy skapitulował w 19. minucie (Fot. Getty Images)
Chelsea has defeated Swansea City 3:1.

Fabiański po raz pierwszy skapitulował w 19. minucie, kiedy to Cesc Fabregas wbiegł z piłką w pole karne. Hiszpan nieczysto trafił w piłkę, który wpadła do bramki tuż przy słupku. Tuż przed przerwą goście wyrównali po strzale głową Fernando Llorente.

Jednak w 72. minucie gospodarze ponownie objęli prowadzenie. Pedro Rodriguez oddał strzał z dystansu, a piłka dosyć pechowo dla Fabiańskiego wpadła do bramki pod jego ręką. W 84. minucie wynik spotkania na 3:1 ustalił Diego Costa.

Porażkę poniósł również inny bramkarz reprezentacji Polski. AFC Bournemouth z Borucem uległo na wyjeździe West Bromwich Albion 1:2.

Z kolei Hull City z Kamilem Grosickim w składzie zremisowało na własnym z Burnley 1:1. Skrzydłowy reprezentacji Polski zagrał cały mecz, a jego zespół z dorobkiem 21 punktów zajmuje 19., przedostatnie miejsce w tabeli. Z dorobkiem 63 punktów prowadzi Chelsea.