Menu

Ryanair z kolejną przeceną. Tym razem inspiracją serial "Gra o Tron"

Ryanair z kolejną przeceną. Tym razem inspiracją serial
Samolot irlandzkiego przewoźnika podczas lotu. (Fot. Ryanair.com)
Tani przewoźnik z Irlandii przygotował 250 tys. biletów na 900 trasach w Europie za cenę poniżej 10 funtów. Pretekstem do przeceny podróży na jesień jest premiera kolejnego sezonu bijącego rekordy popularność serialu "Gra o Tron". Trzeba się jednak spieszyć, oferta kończy się jutro, (środa 12 lipca) o godzinie 24:00.
Reklama

Irlandzkie linie lotnicze z okazji premiery nowego sezonu serialu „Gra o Tron” nie oferują jednak biletów ani na podróż do Westeros, ani pod północny Mur, ani do żadnego innego regionu z Siedmiu Królestw. Podobnie jak w filmie, Ryanair przewiduje natomiast, że nadchodzi zima, stąd specjalna okazja biletowa na październik i listopad, aby nacieszyć się lotem po „późne słońce”.

Z lotniska w Stansted można na przykład za 9,99 funtów kupić bilet do Barcelony, Bordeaux, Alicante czy na Ibizę. Z Londynu oferta obejmuje też takie znane miejsca jak Piza, Werona i Kopenhaga.

Promocja dotyczy tylko lotu, a cena podana jest za podróż w jedną stronę. Podróżni, którzy będą chcieli zabrać ze sobą duży bagaż lub siedzieć w specjalnie wybranym miejscu, będą musieli za to zapłacić dodatkowo. Bilety za 9,99 funtów są do kupienia wyłącznie na stronie linii: Ryanair.com.

 

 

  Komentarze


  • Marcin
   12 lipca 2017, 00:06

   Dobra promocja, do polski kupiłem własnie za 21 funtów .....

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.05.2018
  GBP 4.912 złEUR 4.296 złUSD 3.639 złCHF 3.641 zł

  Sport


  Reklama