Menu

Ryanair uruchamia nowe połączenia z Dublina. Bilety dostępne od września

Ryanair uruchamia nowe połączenia z Dublina. Bilety dostępne od września
Siedziba irlandzkich linii lotniczych w Dublinie. (Fot. Ryanair.com)
Tanie irlandzkie linie lotnicze ogłosiły nowe letnie połączenie z Dublina do europejskich i afrykańskich kurortów wakacyjnych. Od przyszłego roku Ryanairem ze stolicy Irlandii będzie można polecieć między innymi do Marrakeszu w Maroko i Pafos na Cyprze.
Reklama

Samoloty Ryanaira do Marrakeszu w północnej Afryce będą kursowały dwa razy w tygodniu. Tak samo do Monachium w Niemczech i do Pafos na Cyprze.

Z kolei pięć razy w tygodniu bedzie można skorzystać z połączeń do włoskiego Neapolu oraz raz dziennie do Stuttgartu w Niemczech. Irlandzki przewoźnik częściej będzie też latał z Dublina do Hamburga. Nowy terminarz obowiązywać będzie od marca 2018 roku.

W sumie Ryanair z lotniska Dublin Airport od przyszłego roku obsługiwać będzie podróżnych na 90 trasach. Bilety na nie będą do kupienia już we wrześniu tego roku – podaje dziennik „The Irish Independent”.

Ryanair istnieje 31 lat. Linie przewożą obecnie 90 mln pasażerów rocznie, mają 86 baz i zatrudniają prawie 13 tysięcy specjalistów lotnictwa z 45 krajów.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 23.02.2018
  GBP 4.737 złEUR 4.174 złUSD 3.391 złCHF 3.630 zł

  Sport


  Reklama