Menu

Ryanair odwołuje loty z UK. Powodem strajk Francuzów

Ryanair odwołuje loty z UK. Powodem strajk Francuzów
Ryanair istnieje 31 lat. Linie przewożą obecnie 90 mln pasażerów rocznie. (Fot. Getty Images)
20 tysięcy pasażerów Ryanaira przeżywa dzisiaj prawdziwe utrapienie z powodu odwołanych lotów przewoźnika. Irlandzkie linie uziemiły 110 lotów z lotnisk w Wielkiej Brytanii i w Europie z powodu strajku kontrolerów ruchu we Francji.
Reklama

Z Wielkiej Brytanii nie odlecą dzisiaj podróżni z lotniska Stansted do Barcelony, Bergerac, Blagnac, Bordeaux, Limoges, Madrytu, Marsylii, Palmy oraz Perpignan.

Z kolei z lotniska Luton odwołano loty Ryanaira do Nimes, z Manchesteru na Ibizę, z Leeds na Palmę oraz z East Midlands do Barcelony.

Poza tym wśród odwołanych lotów są samoloty z Paryża, Dublina, Santorini, Rzymu oraz Wrocławia. "Informacje są na bieżąco aktualizowane" - informują linie Ryanair.

Irlandzkie tanie linie lotnicze zapowiadają możliwość opóźnienia wielu samolotów na innych trasach, a nawet kolejne odwołania podróży.

Pasażerowie, których loty przypadają na dzisiaj, są informowani o statusie lotów za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości tekstowych. Pasażerowie sami mogą sprawdzić rozkład lotów na stronie irlandzkiego przewoźnika: www.ryanair.com

Ryanair istnieje 31 lat. Linie przewożą obecnie 90 mln pasażerów rocznie, mają 86 baz i zatrudniają prawie 13 tysięcy specjalistów lotnictwa z 45 krajów.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 19.02.2018
  GBP 4.683 złEUR 4.147 złUSD 3.341 złCHF 3.601 zł

  Sport


  Reklama