Ronaldo do Klosego: "Witaj w klubie"

Miroslav Klose dwie minuty po wejściu strzelił swojego 15. gola na MŚ (Fot. Getty Images)
Brazylijczyk Ronaldo 'powitał w klubie' Miroslava Klosego, który wyrównał wczoraj jego strzelecki rekord piłkarskich mistrzostw świata. Napastnik reprezentacji Niemiec zdobył w meczu z Ghaną (2:2) swojego 15. gola na mundialu.
"Willkomen im klub Klose" - napisał na Twitterze po niemiecku Brazylijczyk, który karierę zakończył w 2011 roku.

W kolejnym wpisie Ronaldo powtórzył już po portugalsku to zdanie i dodał: "Wyobrażam sobie twoją radość. Cóż za piękne mistrzostwa świata".

36-letni Klose, uczestniczący w czwartym mundialu, wszedł na boisko w Fortalezie w 69. minucie (przy stanie 1:2) i już chwilę później zaliczył trafienie niemal z linii bramkowej, ustalając wynik spotkania.