Radwańska w kolejnej rundzie, Kubot odpadł

"Isia" w kolejnej rundzie w Miami (Fot. getty Images)
Rozstawiona z numerem trzecim Agnieszka Radwańska pokonała w meczu 1/16 finału turnieju WTA w Miami Rosjankę Elenę Vesninę 7:5, 6:3 i awansowała do kolejnej rundy. Polsko-szwedzki debel Łukasz Kubot i Robert Lindstedt odpadł.
Nasza tenisistka nie miała w niedzielę łatwego zadania. W pierwszej odsłonie rywalka pokazała się z dobrej strony i Radwańska wygrała 7:5. W drugiej części było już łatwiej i drugi set padł łupem Polki 6:3.

Pojedynek pomiędzy "Isią" a Rosjanką trwał przez godzinę i 42 minuty. Polka w następnym spotkaniu zmierzy się z młodą, 19-letnią Ukrainką, Eliną Switoliną.

Duet Koboy i Lindstedt przegrał po dwóch tie-breakach z Hiszpanami - Fernando Verdaso i Davidem Marrero 6:7(2), 6:7(8) w meczu II rundy gry podwójnej podczas turnieju ATP w Miami.

***

Wyniki meczów:

Agnieszka Radwańska (Polska, 3.) - Elena Vesnina (Rosja, 32.) 7:5, 6:3

David Marrero (Hiszpania, 5) / Fernando Verdasco (Hiszpania, 5) - Łukasz Kubot (Polska) / Robert Lindstedt (Szwecja) 7:6(2), 7:6(8)