Menu

Prezydent Chin się spóźnia, Putin siada do fortepianu

Prezydent Chin się spóźnia, Putin siada do fortepianu
Putin jest traktowany z wyjątkową atencją podczas trwającego w Pekinie Forum Pasa i Szlaku. (Fot. YouTube)
Prezydent Rosji Władimir Putin w nietypowy sposób zaskarbił sobie przychylność chińskich internautów. Stało się tak dzięki nagraniu video, na którym przedstawiono go, gdy gra na fortepianie oczekując na prezydenta Chin.
Reklama

Władimir Putin jest traktowany z wyjątkową atencją podczas trwającego w Pekinie Forum Pasa i Szlaku. Rosyjski lider przemawiał jako drugi po przywódcy Chin na otwarciu szczytu. Podczas wtorkowej sesji został jako jedyny osobiście odprowadzony do sali obrad przez prezydenta Xi Jinpinga.

Wreszcie do sieci trafiło nagranie, na którym prezydent Rosji gra na fortepianie dwa utwory odnoszące się do Moskwy i Sankt Petersburga. Putin "skrócił sobie" w ten sposób czas oczekiwania na Xi Jinpinga w rezydencji Diaoyutai w Pekinie.

Nagranie Putina grającego na fortepianie zdobyło popularność w chińskim internecie. Niektórzy z użytkowników zarzucili prezydentowi, że grał na rozstrojonym instrumencie.

Większość z podziwem odnosiła się jednak do jego szerokiej gamy jego umiejętności. "Od bycia szpiegiem KGB po funkcję prezydenta, od pilotowania myśliwca po zapasy, w egzystencji Putina jest coś zarazem humorystycznego, jak i radującego serce" – napisał w komentarzu do popisów muzycznych Putina dziennik South China Morning Post.

 

 

  Komentarze


  • Korwin
   15 maja 2017, 08:36

   To jest prezydent a nie jakis podrabianiec...

  • THC
   15 maja 2017, 11:48

   Korwin też takie mam zdanie zwłaszcza o tym poprzednim

  • Cholercia
   15 maja 2017, 13:03

   Niema to jak reklama.Dlaczego nie pokaza jak strzela z kalacha?-albo niech opublikuja ile ludzi zabil w zyciu i niech opisza dokladnie tych ludzi i jakie plany zyciowe oni mieli zanim on ich zabil.Nie ma to jak przedstawianie kogos/czegos z 1 punktu i pomijanie reszty.

  • Czytelnik
   15 maja 2017, 18:07

   U wielkich panów zawsze wszystko na pokaz bez prawdziwego oblicza

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 21.03.2018
  GBP 4.856 złEUR 4.242 złUSD 3.454 złCHF 3.620 zł

  Sport


  Reklama