Menu

Poszukiwany posiadacz kuponu EuroMillions na 29 mln euro

Poszukiwany posiadacz kuponu EuroMillions na 29 mln euro
Czy ktoś zgłosi się po gigantyczną gotówkę? (Fot. Thinkstock)
National Lottery, organizator loterii EuroMillions w Irlandii, poszukuje posiadacza szczęśliwego kuponu na niemal 29 mln euro. Od piątku nikt się nie zgłosił po odbiór nagrody.
Reklama

Szczęśliwymi numerami okazały się 11, 20, 35, 37 i 45 oraz dodatkowo 3 i 6. Kumulacja wyniosła dokładnie 28,97 mln euro. Jest to 11. nagroda główna w czasie 13 lat funkcjonowania irlandzkiego EuroMillions.

Dyrektor generalny National Lottery, Dermot Griffin, zaapelował do wszystkich graczy o sprawdzenie swoich kuponów.

"To ogromna wygrana. Nie mamy pojęcia, czy zdobył ją pojedynczy gracz, czy też syndykat, ale cieszymy się, że mamy kolejnego zwycięzcę EuroMillions. Jeśli ktoś już wie, że wygrał, zalecamy mu zachowanie spokoju. Wygrana tego rzędu może być ogromnym szokiem. Najlepiej jest jak najszybciej zasięgnąć porady prawnej i finansowej, a następnie skontaktować z National Lottery. Osobie tej gwarantujemy pomoc w odbiorze wygranej i wszelką pomoc" - zapewnia Griffin.

National Lottery zaleca oczywiście pilnowanie szczęśliwego kuponu jak oka w głowie. “To bardzo cenny kawałek papieru” - podkreślono.

Rok temu głośna była wygrana w kumulacji loterii syndykatu 21 kierowców autobusów i jednego inspektora. W sumie wygrali oni 23,84 mln euro. Zwycięstwo uczcili w bazie kilkoma butelkami szampana, a następnego dnia przyszli jak zwykle do pracy.

 

  Komentarze


  • Wolny
   10 lipca 2017, 16:50

   Czytelnik wiedzialem ze tu zajrzysz . Przestan marzyc tylko wez sie do pracy .

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 19.04.2018
  GBP 4.777 złEUR 4.167 złUSD 3.369 złCHF 3.478 zł

  Sport


  Reklama