Menu

Poradnia dla Polek

Poradnia dla Polek
Polskie Centrum Zdrowia Seksualnego  uruchomiło internetową poradnię dla Polek, które są w związkach międzykulturowych.
Reklama
Polskie Centrum Zdrowia Seksualnego to organizacja, która działa w Londynie i zajmuje się profilaktyką i edukacją seksualną Polek. Ze względu na fakt, że ogromna ilość związków jest zawierana podczas wakacji, to właśnie w tym czasie PCZS uruchomiło internetową poradnię: PCZS ON-LINE.

Mobilna poradnia ma pomóc Polkom, które żyją w związkach międzykulturowych. Mogą one uzyskać informacje i porady dotyczące szerokiego spektrum relacji partnerskich. Strona stanowi narzędzie do pierwszego kontaktu, zarówno ze specjalistkami Polskiego Centrum Zdrowia Seksualnego dyżurującymi na „Jasnoniebieskiej Linii”, jak i np. policją turystyczną lub pogotowiem ratunkowym w Egipcie. Badania wykazują, że Egipt uchodzi w tej chwili za główną destynację w zespole zjawisk psychospołecznych nazywanych w bardzo powierzchownym skrócie : „Seksturystyką Polek”.

W każdy wrześniowy poniedziałek i piątek między godziną 19:00 a 21:00 w Londynie aktywna będzie „Jasnoniebieska Linia” tel: 0044 20 32 866 722 lub Skype: pczs_org.
 

  Komentarze


  • Phe
   1 września 2010, 15:34

   wiadomo o co chodzi...

  • Good idea!
   1 września 2010, 18:41

   dobry pomysł!

  • Monika
   1 września 2010, 20:11

   A niech ucz glupie niektore polki, obcokrajowcy maja hiv aids ( ciapaci,murzyni -w wiekszosci) polki bzykaja sie z nimi na imprezach, po kiblach nawalone, a potem z polakami, nic dziwnego ze w Polsce niedlugo bedzie wzrost hiv i aids. Pracuje w clubie bardzo znanym wsrod polakow i widze co weekend co sie wyrabia ........

  • Stra graniczna
   2 września 2010, 20:34

   jest projekt rozporzadzenia , w mysl ktorego , kazda polka wracajaca z zagranicznego wyjazdu , ma przechodzic obowiazkowo testy hiv i podstawowych chorob wenerycznych

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 16.03.2018
  GBP 4.778 złEUR 4.216 złUSD 3.421 złCHF 3.603 zł

  Sport


  Reklama