Menu

Polka z Cheltenham śmiertelnie potrącona

Polka z Cheltenham śmiertelnie potrącona
Policja wciąż szuka świadków tragicznego zdarzenia. (Fot. Gloucestershirelive.co.uk)
Niemal tuż przed świętami, 11 kwietnia, w Cheltenham (hrabstwo Gloucestershire), na przejściu dla pieszych, 34-letnia Polka została śmiertelnie potrącona przez samochód.
Reklama

Pani Anna, która przyjechała z Polski do Anglii 3 lata temu, szła tego dnia do pracy - prowadzonego przez siebie zakładu fryzjerskiego. Na ulicy Clarence Parade, krótko po wyjściu z autobusu, uderzył w nią samochód - Citroen Relay, prowadzony przez 40-letniego Brytyjczyka. Kobieta doznała tak poważnych obrażeń ciała, że pomimo szybkiej interwencji pogotowia, zmarła.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku, chcąc ustalić wszelkie okoliczności zdarzenia i apeluje do świadków o kontakt pod numerem alarmowym 101 (należy podać numer sprawy: 97 11/04/2017).

Tymczasem społeczność miasta oddaje hołd zmarłej, przynosząc kwiaty i zapalając znicze w miejscu, gdzie doszło do wypadku. 34-letnia Polka pracowała nawet po 10 godzin dziennie i była bardzo lubiana przez swoje klientki. 

Jak informuje lokalny portal Gloucestershirelive.co.uk, ciało Polki ma być skremowane i przewiezione przez jej brata do Polski. W zbiórce pieniędzy, mającej w tym pomóc, udało się zebrać prawie 4 tys. funtów.

 

  Komentarze


  • Ana
   17 kwietnia 2017, 18:19

   kamery sa ???????????? w czym problem by zrobic przeglad i nr teblicy auta bedzie widoczny na kamerach policja co niew wie !!!!!!!!!!!!!

  • Gosciu
   17 kwietnia 2017, 19:45

   CZy tego chama Ismaela vel coś tam , który kpi ze śmierci tej kobiety możecie zablokować . To jakaś paranoja , jak można być takim gnojem.

  • THC
   17 kwietnia 2017, 21:04

   Paracetamol nie zadzialal a policja prosi o pomoc swiadkow bo sama jak to zawsze bywa w sprawach z Polakami . Palcem nawet nie kiwnie , bo ma na to polecenia odgorne

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.05.2018
  GBP 4.912 złEUR 4.296 złUSD 3.639 złCHF 3.641 zł

  Sport


  Reklama