Menu

Polish culture and preferences top Britons internet dating web searches

Polish culture and preferences top Britons internet dating web searches
A survey of the 682,000 online dating related search queries made by Britons in June found that Polish preferences topped the charts.
Advertisement
News available in Polish
Według raportu Digital Marketing Agency, hasło "polskie randki" bije na głowę takie frazy jak "randki azjatyckie", "randki dla samotnych rodziców" czy "randki dla niepełnosprawnych". Na polskie hasło internauci klikają aż w 20 proc. przypadków tzw. wyszukiwań preferencyjnych.

Z kolei nie zaskakuje fakt, że najbardziej randkowym miastem na Wyspach jest brytyjska stolica. Hasło "London dating" jest wybierane przez użytkowników 4 400 razy dziennie.

Skąd natomiast popularność polskich randek na brytyjskich portalach? Zdaniem analityków, jeżeli Polacy szukają swojego rodaka bądź rodaczki, to zależy im na kontakcie z kimś o tej samej narodowości, ponieważ tęsknią za Polską.

Z drugiej strony, Polki mają wśród obcokrajowców opinię bardzo pięknych kobiet, które cenią wartości rodzinne. Coraz częściej słyszy się o małżeństwach mieszanych, w których kobieta pochodzi z kraju nad Wisłą.
 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 15.12.2017
  GBP 4.806 złEUR 4.222 złUSD 3.579 złCHF 3.623 zł

  Sport


  Advertisement