about us
company

accommodation
accommodation

jobs
jobs

jobseekers
jobseekers
Click here to login   Not registered? Register here
po polsku
Londynek.net - UK Polish Community On-Line business
business
buy & sell
buy & sell
personals
personals
 
 
Polish culture and preferences top Britons internet dating web searches

  2 August 2013    15:49   4 comments A survey of the 682,000 online dating related search queries made by Britons in June found that Polish preferences topped the charts.
News available in Polish Według raportu Digital Marketing Agency, hasło "polskie randki" bije na głowę takie frazy jak "randki azjatyckie", "randki dla samotnych rodziców" czy "randki dla niepełnosprawnych". Na polskie hasło internauci klikają aż w 20 proc. przypadków tzw. wyszukiwań preferencyjnych.

Z kolei nie zaskakuje fakt, że najbardziej randkowym miastem na Wyspach jest brytyjska stolica. Hasło "London dating" jest wybierane przez użytkowników 4 400 razy dziennie.

Skąd natomiast popularność polskich randek na brytyjskich portalach? Zdaniem analityków, jeżeli Polacy szukają swojego rodaka bądź rodaczki, to zależy im na kontakcie z kimś o tej samej narodowości, ponieważ tęsknią za Polską.

Z drugiej strony, Polki mają wśród obcokrajowców opinię bardzo pięknych kobiet, które cenią wartości rodzinne. Coraz częściej słyszy się o małżeństwach mieszanych, w których kobieta pochodzi z kraju nad Wisłą.

Anna G. / Agata C.  
 
~Babcja klozetowa   2 August 2013     17:05 Blachy i Galerianki wszedzie zamieszczaja swoje anose. Report abuse
 
 
~Eu-Geniusz com.pl   2 August 2013     22:12 Niech sie wpisze choc jedna emigracyjna pieknosc,wypieczona w solarium,otipsowana i oznaczona tatuazem,przytupujaca tup-tup w bialych kozaczkach pedzac na spotkania z ksiazetami marokanskimi,senegalskimi maharadzami,pakolskimi businesmanami czy miejscowymi lordami czasowo pobierajacymi zasilek od Krolowej,ktora ceni sobie wartosci rodzinne i bedzie wierna swojemu napakowanemu rycerzowi(czasowo wyludzajacemu zasilek od Krolowej) marzacemu o BMW na alusach.Som tu takie? Report abuse
 
 
~sgt Plankton   3 August 2013     03:42 Eugeniusz przewaznie trolujesz niemiłosiernie ale w tym wypadku pieknie i dosadnie ujęte ;) Report abuse
 
 
~Daniel   3 August 2013     07:08 Comment removed by moderator
 
 
Dorota   8 August 2013     15:49 No i co? Ja sie odezwalam. Nie nosze tipsow i nie chodze do solarium, nie mam bialych kozakow, ani mini do polowy tylek odkrywajacej. Za to mam meza z Indii, ktory ma swoja firme. I co z tego? Masz jeszcze cos madrego do powiedzenia, oczywiscie faktycznie madrego a nie ten belkot powyzej. Report abuse
 
Advertisement
United Kingdom
Most viewed
Latest comments
Advertisement

Company   Accommodation   Jobs   Jobseekers   Business   Buy & Sell   Personals
Privacy Policy   Terms & Conditions   Advertise with Us   Media   Partners © 2002-2008