Menu

Policja z Reading poszukuje "Rafcia". Może być niebezpieczny

Policja z Reading poszukuje
"Rafcio" ma 34 lata i 170 cm wzrostu. (Fot. Reading Police)
Funkcjonariusze bezpieczeństwa zaapelowali do mieszkańców położonego na wschód od Londynu Reading, aby pomogli odnaleźć mężczyznę o imieniu Rafał, znanego pod pseudonimem "Rafcio", który może być powiązany z brutalnym atakiem z użyciem bilardowego kija.
Reklama

Policjanci wezwali każdego, kto widział mężczyznę, aby niezwłocznie zgłosił to pod numerem telefonu 999. Zaapelowano jednocześnie, aby do niego nie podchodzić. 

Funkcjonariusze z Reading podjęli decyzję o rozpoczęciu poszukiwań po brutalnym ataku, do którego doszło 8 lipca o 7:30 nad ranem w jednym z domów przy Gower Street w West Reading. 23-latek został 10-krotnie pobity bilardowym kijem. Trafił do szpitala ze złamanymi żebrami, cięciami i siniakami na całym ciele. 

"Rafał, znany również jako Rafcio, jest poszukiwany w związku z brutalnym, nieprowokowanym atakiem, w wyniku którego ofiara doznała licznych uszczerbków na zdrowiu" - przekazała Susannah Procet z policji w Reading.

Uważa się, że "Rafcio" ma 34 lata i 170 cm wzrostu, posiada tatuaże i jest wysportowanej budowy ciała. Ma krótkie czarne włosy i jest Polakiem o białym kolorze skóry.

"Jeśli go widziałeś, radzimy unikać wchodzenia mu w drogę. Zamiast tego zadzwoń pod 999" - wezwali policjanci.

"Rafcio" widywany był w okolicy Oxford Road w Reading oraz często odwiedzał pub "White Eagle" przy Belmont Road. Zgłoszenia można dokonać również dzwoniąc pod numer 101 i podając numer 43170200887. W celu przekazania informacji anonimowo, można ją zgłaszać pod nr Crimestoppers 0800 555 111.

 

  Komentarze


  • Fazaa
   11 sierpnia 2017, 16:21

   Mam go Heheh

  • Bolo
   11 sierpnia 2017, 18:09

   A tak niewinnie chłopak wygląda he he swoją drogą jeżeli angielska policja pisze o niesprowokowanym ataku Polaka na Anglika to zawsze to jest podejrzane znając realia w Anglii bo podejrzewam że "Rafcio" nie wytrzymał jak mu jakiś cherczilowiec ubliżał rasistowsko

  • Roki
   11 sierpnia 2017, 19:14

   To raczej przesada! Rafcio przyłożył któremuś kijem bilardowym i zrobili z niego strasznie niebezpiecznego. Ogłoszenie w internecie, to tylko drobna bójka. Anglików nie szukają, niech zainteresują się tymi terrorystami. Strach bronić się gdy zaczepią Cię angole bo zrobią z Ciebie winnego i niebezpiecznego. Policja broni swoich. Jego nie złapali, ale już widać że będzie winny.

  • Drakus
   11 sierpnia 2017, 19:53

   Ciekawe czy ktoś będzie badał powody bójki, bo jak angol dostanie od polaka to jest winny i skończony. Angielskie cieniasy najpierw zaczepiają, a jak dostaną to kapują. Tu zrobili wielką aferę i szukają go przez internet. Takich niebezpiecznych to spotykam codziennie, temu postawiłbym browara. Nie widzę tu nic niebezpiecznego, chłopak dał się sprowokować i narozrabiał, teraz będzie musiał za to zapłacić, to tyle. Przykra sprawa.

  • Londynek
   11 sierpnia 2017, 22:52

   Reading nie jest na wschod od Londynu...


   Czasem mam wrazenie ze redakcja bezmyslnie uzywa google translate a potem metoda kopiego pejsta...

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 16.02.2018
  GBP 4.677 złEUR 4.156 złUSD 3.317 złCHF 3.605 zł

  Sport


  Reklama