Menu

Polak w Szkocji zaatakowany nożem, bo "nie poczęstował papierosem"

Polak w Szkocji zaatakowany nożem, bo
Polak po ataku obawia się wychodzić na zewnątrz. (Fot. www.thescottishsun.co.uk/screenshot)
23-letni Polak został ugodzony nożem przez Szkotkę w Glasgow, ponieważ nie chciał jej poczęstować papierosem - donosi "The Scottish Sun". Arturowi Machnowskiemu nic nie zagraża życiu, ale od przecięcia nożem tętnicy dzieliły zaledwie milimetry.
Reklama

23-letni Artur Machnowski został zaatakowany przez 22-letnią Tracey Dobbie na ulicy w Parkhead, we wschodniej części Glasgow w maju 2016 roku.

Brytyjka zraniła Polaka w twarz i szyję. „Straciłem całą pewność siebie i od tego czasu obawiam się, kiedy ktoś idzie za mną na ulicy” - stwierdził Polak.

Machnowski pracuje w sektorze logistyki, przyjechał do Szkocji w 2015 roku razem ze swoją 24-letnią partnerką Karoliną i dwuletnim synem Nikodemem – informuje gazeta „The Scottish Sun”.

Brytyjka została skazana przez Glasgow Sheriff Court na 20 miesięcy pozbawienia wolności.

Polak, któremu lekarze założyli siedem szwów na 10-centymetrową ranę na szyi stwierdził, że wyrok jest zbyt łagodny. „Kara powinna być bardziej surowa, ta kobieta jest szalona i niebezpieczna”.

"Szkocja to piękny kraj, ale wolę się stąd wyprowadzić, aby nie oglądać codziennie miejsca, w którym doszło do ataku” - podkreślił 23-latek.

 

  Komentarze


  • THC
   18 kwietnia 2017, 16:05

   Winna jest Theresa May , Cameron, Farage i ich mowa i dzialania pelne nienawisci rasowej wylacznie do Polakow

  • Sowa
   18 kwietnia 2017, 16:45

   Jasne, a Polak za gwalt dostal dozywocie. Ot i sprawiedliwosc. Ja go w ogole nie bronie, ale chcialabym, ze by jej wyrok byl adekwatny do wyroku Polaka.

  • Korwin
   18 kwietnia 2017, 17:44

   Sknera

  • Ano
   19 kwietnia 2017, 07:12

   Rozwydrzony, krzykliwy, bezmozgowy naród! Zaczepiają na ulicy by pogadac! Nie mają przyjaciól a udają źyczliwych. Źal mi ich.

  • Do Sowa
   19 kwietnia 2017, 09:07

   Tak kacapie, bo polak ktory zostal skazany na dozywocie w polsce odsiedzial kare za zabojstwo, I byl to planowany atak z premedytacja. jedyne co powinno sie wtedty zrobic to deportowac a nie dac do wiezienia w UK za dozywocie idioto. ty tlko widzisz ze polak a nie czytasz faktow.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.05.2018
  GBP 4.912 złEUR 4.296 złUSD 3.639 złCHF 3.641 zł

  Sport


  Reklama