PSG will play against Olympique Lyon in the final

PSG wciąż może zdobyć trzy trofea! (Fot. Getty Images)
Paris Saint-Germain players defeated Rennes 1-0 (1-0) at the Parc des Princes in the semi-final of the French Cup after Kylian Mbappe's goal. The Parisians' rival in the final will be Olympique Lyon, which defeated second-league Vanenciennes 3-0 on Tuesday.

W 37. minucie obrońca Rennes Adrien Truffert ciągnął rywala za koszulkę i sędzia podyktował rzut karny. Mbappe strzelił w lewy dolny róg bramki, lecz doświadczny Steve Mandanda wyczuł jego intencje.

Napastnik reprezentacji Francji zrehabilitował się trzy minuty później, gdy pokonał 39-letniego bramkarza.

Mbappe w tym sezonie w 39 meczach zdobył 39 bramek dla PSG. 25-letni napastnik nie przedłużył kontraktu z paryskim klubem i latem najprawdopodobniej przejdzie do Realu Madryt.

PSG wciąż może zdobyć trzy trofea, gdyż prowadzi w Ligue 1, w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zmierzy się z Barceloną, a 25 maja zagra o Puchar Francji z Olympique Lyon.