Menu

Niemowlę wpadło do morza. Jego stan jest ciężki

Niemowlę wpadło do morza. Jego stan jest ciężki
Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, zostali już ustaleni świadkowie zdarzenia. (Fot. Getty Images)
Ciężki jest stan 3,5-miesięcznej dziewczynki, która na molo w Ustce najpierw wypadła z przewróconego wózka, a następnie wpadła do morza. Rodzice dziecka prawdopodobnie chcieli w tym czasie zrobić zdjęcie.
Reklama

Kom. Robert Czerwiński z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku poinformował, że do wypadku doszło dzisiaj po południu podczas spaceru rodziców (mieszkańcy woj. małopolskiego) z dzieckiem w wózku po molo w Ustce. Trwa wyjaśnienie zdarzenia. Według dotychczasowych wstępnych ustaleń, rodzice prawdopodobnie nie zauważyli, że na molo jest uskok. Nie wiadomo, czy wózek był zabezpieczony przed stoczeniem się, czy nie zadział hamulec.

"Wózek stoczył się, a spadając, uderzył prawdopodobnie w jakąś betonową podporę i przewrócił się; dziecko wypadło z wózka na betonowy uskok i stoczyło się do wody" - tłumaczył Czerwiński. Na ratunek dziecku natychmiast pospieszył mieszkaniec Słupska, który też spacerował i widział całą sytuację. "Skoczył do wody i wyciągnął dziecko" – dodał.

3,5-miesięczna dziewczynka od razu została przewieziona do szpitala. Czerwiński oznajmił, że z jego informacji wynika, że dziecko jest w stanie ciężkim.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, zostali już ustaleni świadkowie zdarzenia. Przypuszcza się, że do wypadku mogło dojść w momencie, gdy rodzice chcieli zrobić zdjęcie przy Syrence Usteckiej.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 20.02.2018
  GBP 4.704 złEUR 4.147 złUSD 3.360 złCHF 3.597 zł

  Sport


  Reklama