Menu

Miniaturowe świnki i króliki już wkrótce w londyńskim parku

Miniaturowe świnki i króliki już wkrótce w londyńskim parku
Zwierzęta będzie można karmić i przytulić. (Fot. Thinkstock)
Spragnieni natury i kontaktu ze zwierzętami mieszkańcy Londynu już 27 lipca będą mogli nadrobić zaległości. W ramach akcji organizowanej przez firmę Tiny Tails, okolice Merchant Square (w pobliżu stacji Paddington i Edgware Road) wypełnią się małymi futrzakami, które oddane zostaną do dyspozycji odwiedzających.
Reklama

Wszyscy chętni będą mogli spędzić czas w towarzystwie zwierzaków, głaszcząc je, przytulając lub karmiąc. Organizator wydarzenia obiecuje, że na miejscu pojawią się świnki miniaturki oraz króliki.

Celem akcji jest obniżenie poziomu stresu wśród londyńczyków, którzy uchodzą za najbardziej zestresowanych ludzi w całej Wielkiej Brytanii. Lunch w towarzystwie zwierząt wydaje się być dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza w obliczu badań naukowych, które potwierdzają zbawienny wpływ kontaktu z żywymi stworzeniami.

Z atrakcji będzie można skorzystać wyłącznie od 12:00 do 14:00. 

Miniaturowe świnie odwiedzą brytyjską stolicę. (Fot. Thinkstock)

Na miejscu będą również leżaki, które mogą świetnie się sprawdzić, jeśli dopisze pogoda. Obecność kaczek nie jest zagwarantowana przez organizatorów, ale okoliczni mieszkańcy sugerują, że często widać je w okolicy.

Autorzy pomysłu zwracają się jednak z prośbą, aby pamiętać, że zwierzęta są żywymi istotami i nie zawsze mają ochotę być tulone czy brane na ręce. Nie lubią również hałasu, dlatego wszyscy proszeni będą o respektowanie ich obecności.

 

  Komentarze


  • Aga
   9 lipca 2017, 13:46

   Super dzieciaczki beda zadowolone :)

  • Kucharz
   9 lipca 2017, 17:21

   Swinka z rozna - pysznosci !!!

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 20.02.2018
  GBP 4.704 złEUR 4.147 złUSD 3.360 złCHF 3.597 zł

  Sport


  Reklama