Menu

Loty za 150 EUR na urodziny Kanady

Loty za 150 EUR na urodziny Kanady
Kanada na każdy portfel! (Fot. Thinkstock)
Loty za 150 euro z Irlandii oferują z okazji 150-lecia założenia Kanady tanie linie lotnicze WOW air. Promocja już się rozpoczęła, a specjalne ceny obowiązują na rejsy w październiku tego roku oraz styczniu i lutym 2018.
Reklama

Bilety za €150 w jedną stronę obowiązują na połączenia z Dublina i Cork do Montrealu i Toronto, przez Rejkiawik.
Islandzki przewoźnik lata z Dublina do Toronto i Montrealu do 7 razy w tygodniu i z Cork do tych samych miast do 4 razy tygodniowo.

Wszystkie rejsy odbywają się z międzylądowaniem w Rejkiawiku. Opcja WOW Stopover pozwala podróżnym na pozostanie na Islandii na czas nieokreślony.

“Z radością ogłaszamy jeszcze tańsze połączenia z Irlandii do Kanady, by uczcić 150. urodziny tego kraju. Kanada jest bardzo popularnym kierunkiem podróży wśród Irlandczyków. Osoby, które chcą odwiedzić ten drugi co do wielkości kraj świata, mogą zrobić to taniej niż kiedykolwiek” - zachęca dyrektor komunikacji w WOW air Svanhvít Fridriksdóttir.

WOW air jest pierwszą linią oferującą bezpośrednie loty z Irlandii do Islandii oraz połączenia z dziesięcioma lotniskami Ameryki Północnej, w tym Nowym Jorkiem, Bostonem, Waszyngtonem, Toronto, Montrealem, Miami, Los Angeles, San Francisco i Pittsburgiem. 13 lipca otwarte zostanie z kolei nowe połączenie do Chicago.

Powstanie kanadyjskiego państwa proklamowano 1 lipca 1867 roku. Kanada to drugie państwo świata pod względem powierzchni (po Rosji) oraz 36. pod względem ludności.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 19.04.2018
  GBP 4.777 złEUR 4.167 złUSD 3.369 złCHF 3.478 zł

  Sport


  Reklama