Liga hiszpańska: Pomocnik Realu Madryt Casemiro kontuzjowany

24-letni Carlos Henrique Casimiro znany jako Casemiro to brazylijski piłkarz, występujący na pozycji pomocnika w Real Madryt. (Fot. Getty Images)
Piłkarza Realu Madryt Brazylijczyka Casemiro czeka przymusowa przerwa w grze. Pomocnik hiszpańskiego klubu, grupowego rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów, doznał pęknięcia kości strzałkowej w lewej nodze.

Casemiro został zmieniony w 19. minucie niedzielnego meczu ligowego z Espanyolem (2:0). Nie wystąpił w środowym pojedynku z Villarreal 1:1.

Pierwsza diagnoza wskazywała na silne stłuczenie, ale okazało się, że uraz jest poważniejszy. Klub z Madrytu w wydanym komunikacie poinformował jedynie o dalszym monitorowaniu sytuacji, ale nie wspomniał o przewidywanej długości przymusowej przerwy 24-letniego Brazylijczyka. Według mediów wynieść może ona około miesiąca.

To nie jedyny kłopot "Królewskich" - problem z łydką ma lewy obrońca Marcelo.