Italian league: Skorupski stopped Napoli, a modest win for Inter

Łukasz Skorupski ma za sobą bardzo udany mecz. (Fot. Getty Images)
In yesterday's match of the 5th round of the Italian football league, Bologna, with Łukasz Skorupski in goal, drew at home with defending champions Napoli 0-0. Inter Milan won the fifth victory, defeating Empoli, who are closing the table, 1-0.

Napoli oddało cztery celne strzały na bramkę Skorupskiego, ale ten nie popełnił błędu. Goście, w barwach których cały mecz rozegrał Piotr Zieliński, najlepszą okazję zmarnowali w 72. minucie. Wówczas z rzutu karnego obok bramki uderzył Victor Osimhen.

Interowi wygraną w 52. minucie zapewnił Federico Dimarco. Chwilę wcześniej w drużynie Empoli na boisko wszedł Sebastian Walukiewicz. Bartosz Bereszyński cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

W tabeli Inter prowadzi z kompletem 15 punktów. O trzy mniej zgromadził zajmujący drugie miejsce AC Milan. Napoli jest siódme, Bologna 11., natomiast Empoli zamyka zestawienie bez punktu, a nawet bez zdobytego gola.