Krychowiak nie podał ręki trenerowi. Teraz musi zapłacić 100 tys. funtów

WBA do miejsca gwarantującego utrzymanie traci już dziesięć punktów. (Fot. Getty Images)
Coraz bliżej spadku na drugi poziom rozgrywek w Anglii są piłkarze West Bromwich Albion. Drużyna Grzegorza Krychowiaka zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Premier League, a dzisiaj doznała siódmej porażki z rzędu. Tym razem na wyjeździe z AFC Bournemouth 1:2.

Tuż po przerwie prowadzenie WBA dał Jay Rodriguez. Końcówka należała jednak do gospodarzy. W 77. minucie wyrównał Jordon Ibe, a w 89. zwycięstwo dał im Junior Stanislas.

Krychowiak całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Sytuacja 28-letniego pomocnika nie jest dobra. W poprzedniej kolejce, kiedy trener Alan Pardew postanowił go zdjąć już w 59. minucie, obrażony nie podał ręki szkoleniowcowi. Choć za swoje zachowanie przeprosił, to i tak spotkała go dotkliwa kara. Musi zapłacić 100 tys. funtów.

WBA do miejsca gwarantującego utrzymanie traci już dziesięć punktów. W dodatku zajmujący je West Ham United rozegrał o jeden mecz mniej.

W ten weekend odbędą się tylko cztery spotkania 31. kolejki. Pozostałe zostały odwołane, bo w sobotę i niedzielę toczy się również rywalizacja w Pucharze Anglii. Z drużyn z czołówki mecz ligowy rozegra jedynie Liverpool, który podejmie Watford.