Menu

"Jesteśmy jedną drużyną" hasłem polskiej reprezentacji

Projekt graficzny promujący Polaków podczas igrzysk w Pjongczangu. (Fot. olimpijski.pl)
"Jesteśmy jedną drużyną" - pod takim hasłem Polski Komitet Olimpijski będzie promował reprezentację, która w lutym będzie w Pjongczangu walczyć przez 17 dni o medale zimowych igrzysk. W ten sposób chce zachęcić do wspólnego kibicowania biało-czerwonym.
Reklama

Głównym motywem graficznym kampanii są kolorowe piktogramy - odzwierciedlające najważniejsze symbole igrzysk. Ich geometryczne kształty i żywe kolory nawiązują do bogatej kultury Korei Południowej.

"Zależało nam na prostym i bezpośrednim przekazie, stąd wybranie dziewięciu najważniejszych skojarzeń z zimą i igrzyskami w postaci właśnie symboli graficznych. Medal, góry, arena, śnieg, narty, cel, trasa, meta, łyżwy - między innymi właśnie te symbole chcemy przekazać naszym olimpijczykom, kibicom i sponsorom, aby w ten sposób pokazać, iż emocje olimpijskie łączą nas wszystkich. Udział zawodników w kampanii był dla nas najważniejszy. Cieszymy się, że zechcieli być częścią projektu i aktywnie włączyć się w promowanie idei olimpijskiej" - wyjaśnił cytowany na portalu olimpijski.pl dyrektor działu marketingu PKOl Ireneusz Kutyła.

Kampania potrwa od połowy października 2017 roku do zakończenia igrzysk w Pjongczangu.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 23.02.2018
  GBP 4.737 złEUR 4.174 złUSD 3.391 złCHF 3.630 zł

  Sport


  Reklama