Menu

Film Polaka reklamujący Cork i okolice zachwyca widzów z całego świata

Film Polaka reklamujący Cork i okolice zachwyca widzów z całego świata
Film cieszy się sporą popularnością i pokazuje Cork w magicznym świetle. (Fot. Karol Kaczmarski/screenshot)
Polski fotograf Karol Kaczmarski wykonał na zamówienie lotniska w Cork klip reklamujący port oraz okoliczne atrakcje. Trzyminutowy filmik wykonany metodą time-lapse obejrzało do tej pory ponad 150 tys. osób.
Reklama

Wideo pokazuje region oczami turysty, który wysiada z samolotu, przechodzi przez lotnisko, a następnie zwiedza miasto i okoliczne atrakcje. Widzowie prowadzeni są przez popularne trasy turystyczne Ireland's Ancient East oraz Wild Atlantic Way.

Owoc pracy Polaka obejrzało już 165 tys. osób z całego świata.

“Chciałem pokazać to, co najlepsze w Cork i całym regionie. Jestem wdzięczny lotnisku za danie mi tej szansy. Wspólna praca i przekładanie pomysłów na język obrazów były wspaniałym doświadczeniem. Bardzo cieszy mnie pozytywny obiór filmiku” - wyznaje Kaczmarski.

Klip składa się z tysięcy zdjęć. Do 3 minut skompresowane zostały 72 godziny nagrań.

“Wideo wykonane przez Karola jest po prostu niesamowite. Doceniamy ogrom pracy, jaki włożył przez kilka miesięcy w ten spot. Film nie tylko pięknie pokazuje lotnisko, ale także regionalne atrakcje turystyczne. Jesteśmy zachwyceni dobrym przyjęciem nagrania i jestem pewien, że będzie ono miało wpływ na decyzje turystów, by przyjechać w nasze okolice” - podkreśla Niall MacCarthy, dyrektor zarządzający lotniska w Cork.

Karol Kaczmarski ma 37 lat i pochodzi ze Śląska. Fotografią zaczął się interesować, gdy w wieku 6 lat dostał pierwszy aparat. Przez ostatnie 10 lat inspiruje go piękno irlandzkiej natury, a ostatnio także innych części świata. Specjalizuje się w krajobrazach i filmami poklatkowymi. Tą drugą metodą powstała produkcja o Cork.

 

  Komentarze


  • Torx
   11 kwietnia 2017, 19:49

   Ma chłopak talent gratuluję panie Karolu

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 26.04.2018
  GBP 4.845 złEUR 4.239 złUSD 3.483 złCHF 3.540 zł

  Sport


  Reklama