Menu

Filipek z Essex: Chcę być pochowany razem z mamą

Filipek z Essex: Chcę być pochowany razem z mamą
Filipek pragnie być pochowany z mamą, "by była blisko i mogła opiekować się nim w niebie". (Fot. pomagam.pl)
Filip Kwaśny z Colchester (Essex) ma zaledwie 7 lat, a już bardzo dotkliwie został doświadczony przez życie - 5 lat temu stracił ukochaną mamę, a rok później sam zachorował na białaczkę. Teraz chłopczyk ma jedno życzenie.

Od kiedy u chłopca zdiagnozowano ostrą białaczkę, jego domem jest Great Ormond Street Children’s Hospital w Londynie. Niestety, lekarze nie zostawiają złudzeń - chemioterapia oraz przeszczep komórek macierzystych nie zadziałały, jego stan systematycznie się pogarsza i należy spodziewać się najgorszego. 

7-latek sam wie, że jest z nim bardzo źle, dlatego wyraził swoje ostatnie życzenie: pragnie być pochowany z mamą, "by była blisko i mogła opiekować się nim w niebie". Agnieszka Kwaśny zmarła w 2011 roku na mięsaka złośliwego. Miała zaledwie 33 lata.

Kobieta została pochowana w rodzinnych Wadowicach. Teraz ojciec chłopca, który również jest bardzo schorowany, i rzesze internautów zbierają pieniądze, by spełnić wolę synka i pochować go obok mamy. 

Dzięki życzliwości wielu osób na platformie justgiving.com udało się zebrać już ponad 35 tys. funtów. Filip już o tym wie i podziękował każdemu, kto pomógł mu w realizacji ostatniego marzenia.

"Dziękuję za pomoc w spełnianiu mojego życzenia" - podsumował 7-latek.

 

Komentarze


  • Magda
    19 marca, 16:59

    Duzo zdrowia skarbie. Będziemy sie modlić o twoje zdrowie i o spełnienie twoich marzeń na tym świecie. Czasami zdarzają sie cuda i teraz tez tak będzie. Musisz tylko w to uwierzyć.

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.03.2017
GBP 4.933 złEUR 4.266 złUSD 3.948 złCHF 3.984 zł

Sport


Reklama