Menu

Brutalnie pobili 75-latka i zabrali mu 12 zł

Brutalnie pobili 75-latka i zabrali mu 12 zł
Dopiero po udzielaniu pomocy mężczyzna opowiedział przebieg zdarzenia. (Fot. Thinkstock)
Brutalna napaść w woj. łódzkim. 75-latek został pobity i okradziony z... 12 złotych. Policja zatrzymała dwie osoby podejrzane o rabunek: 36-letniego mężczyznę i 39-letnią kobietę, znajomych ofiary.
Reklama

Do zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Do mieszkania 75-latka przyszedł znany mu 36-latek wraz z 39-letnią znajomą.

W pewnym momencie napastnik przewrócił mężczyznę na tapczan i pięściami zaczął zadawać mu uderzenia po głowie. Grożąc dalszym pobiciem i pozbawieniem życia, zabrał mu 10 zł. Następnie wraz ze wspólniczką przeszukali kieszenie pobitego mężczyzny i zabrali kolejne 2 zł. Po napadzie opuścili lokal.

O pobiciu została poinformowana policja. Z uwagi na poniesione obrażenia 75-latek nie mógł otworzyć mieszkania. Funkcjonariuszom pomogli strażacy, którzy przez okno dostali się do lokalu, a następnie od środka otworzyli drzwi. Zastali 75-latka z groźnie wyglądającymi obrażeniami twarzy. Mężczyzna nie mógł swobodnie mówić z powodu bólu.

Lekarze zdecydowali o przewiezieniu go do szpitala. Tam stwierdzono u niego m.in. pęknięcia i złamania kości twarzoczaszki. Dopiero po udzielaniu pomocy mężczyzna opowiedział przebieg zdarzenia.

Napastnicy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty rozboju. Grozi im kara pozbawienia wolności do 12 lat. Sąd w Zduńskiej Woli aresztował 36-latka. Jego 39-letnia wspólniczka została oddana pod dozór policji.

 

  Komentarze


  • Brat Juzef
   16 lipca 2017, 14:48

   STOP POLONIZACJI EUROPY!!!

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 25.04.2018
  GBP 4.822 złEUR 4.216 złUSD 3.455 złCHF 3.519 zł

  Sport


  Reklama