Bramka Roberta Lewandowskiego w meczu z Romą

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Bayernu podczas meczu z AS Roma (fot. Getty Images)
Piłkarz Bayernu Monachium Robert Lewandowski wbił głową bramkę w meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Romą.

Polski napastnik pokonał bramkarza gospodarzy w 25. minucie gry, na 3:0. Kwadrans później drużyna z Niemiec prowadziła już 5:0.

Lewandowski wykorzystał podanie od Juana Bernata i strzelił swojego pierwszego gola w tej edycji Champions League. Pięć minut później król strzelców Bundesligi poprzedniego sezonu zaliczył asystę przy bramce Arjena Robbena.

To było drugie trafienie Holendra w tym spotkaniu. Wcześniej wpisał się na listę strzelców w 8. minucie. Bramki zdobyli jeszcze Mario Goetze (23.) i Thomas Mueller z rzutu karnego (34.).