Menu

Bilety Ryanaira za 7 funtów. Promocja trwa do północy

Bilety Ryanaira za 7 funtów. Promocja trwa do północy
Ryanair ruszył z kolejną promocją biletów. (Fot. www.ryanair.com)
Irlandzkie tanie linie lotnicze jeszcze przez kilka godzin oferują bilety na jesienne i zimowe loty po Europie za 7 funtów. Tak tanie podróże w tym okresie Ryanair umożliwia na 250 kierunkach w okresie od początku września do połowy grudnia.
Reklama

Jeśli ktoś preferuje podróże poza sezonem turystycznym, teraz ma ku temu okazję kupując bilety Ryanaira na ostatnie miesiące roku. Przewoźnik obniża ceny o około 25%. Oznacza to, iż na ponad 250 trasach przelot kosztować będzie 7,49 funtów w jedną stronę.

W ofercie znajdują się najbardziej popularne, nadmorskie miejscowości, a obniżki obowiązują na loty z londyńskich lotnisk: Stansted, Luton i Gatwick, a także z Manchesteru i Glasgow.

Okazyjne podróże dostępne są w okresie od 1 września do 15 grudnia 2017 roku. Polacy, którzy wybierają się szybciej na świąteczny urlop, mogą więc skorzystać z tej promocji. Obniżka obejmuje też 88 nowych tras Ryanaira.

Pasażerowie wylatujący z Londynu mogą zarezerwować lot między innymi do Francji, Luksemburga i Niemiec za cenę niższą niż koszt koktajlu alkoholowego w barze. Z lotnisk w północnej części kraju wylecieć można do Niemiec za nie więcej niż 12,74 funtów.

Ze szkockiego Glasgow najtańsze loty można kupić do Frankfurtu w Niemczech i litewskiego kurortu nadmorskiego – Palanga (Połąga). Promocyjne ceny obowiązują tylko dzisiaj do północy.

Ryanair istnieje 31 lat. Linie przewożą obecnie 90 mln pasażerów rocznie, mają 86 baz i zatrudniają prawie 13 tysięcy specjalistów lotnictwa z 45 krajów.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 16.02.2018
  GBP 4.677 złEUR 4.156 złUSD 3.317 złCHF 3.605 zł

  Sport


  Reklama