Bayern Monachium wygrał z Chelsea Londyn 3:2 w Singapurze

Kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski nie strzelił gola i został zmieniony po pierwszej połowie meczu. (Fot. Getty Images)
Piłkarze Bayernu Monachium wygrali z mistrzem Anglii Chelsea Londyn 3:2 w towarzyskim meczu rozegranym w Singapurze. Kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski nie strzelił gola i został zmieniony po pierwszej połowie, kiedy jego drużyna prowadziła 3:1.

Na trybunach zasiadło we wtorek ponad 48 tys. widzów. Dwie bramki zdobył Thomas Mueller (12, 27) i jedną Rafinha (6). W barwach Chelsea trafili Marcos Alonso (45+3) i Michy Batshuayi (85).

Trzy dni wcześniej w chińskim mieście Shenzen Bayern uległ AC Milan 0:4.

Bawarczyków czeka jeszcze jeden sparing w Azji - z Interem Mediolan. Rozgrywki Bundesligi ruszają 18 sierpnia. Mistrzowie Niemiec w pierwszej kolejce u siebie zmierzą się z Bayerem Leverkusen.