Barcelona crashed Eibar, four goals Messi

Lionel Messi strzelił cztery gole. (Fot. Getty Images)
Five matches and five wins, 17-2 goals - this is the result of Barcelona players in the current season of the Spanish League. On Tuesday at their own stadium they broke Eibar 6: 1. Four goals scored by Argentina's Lionel Messi.

Barcelona jest jedyną drużyną w Primera Division z kompletem punktów. Messi wynik otworzył w 21. minucie, kiedy wykorzystał rzut karny. Jeszcze przed przerwą podwyższył były piłkarz ŁKS Łódź - Brazylijczyk Paulinho, a w 53. minucie trafił Denis Suarez. Messi z kolejnych bramek cieszył się w 59., 62. i 87. minucie.

Drugi wczorajszy mecz również był jednostronnym widowiskiem. Valencia pokonała u siebie zamykającą tabelę Malagę 5:0, a klasycznym hat-trickiem popisał się Simone Zaza. Włoch do siatki rywali trafił w 54., 60. i 63. minucie.

Dzisiaj broniący tytułu Real Madryt, który w tym momencie traci do Barcelony siedem punktów, podejmie Betis Sewilla.