Menu

Barak na dublińskim podwórku za 1,2 tys. euro miesięcznie

Barak na dublińskim podwórku za 1,2 tys. euro miesięcznie
Barak za 1,2 tys. euro miesięcznie? Irlandczycy mają wrażenie, że nic już ich nie zaskoczy... (Fot. Daft.ie)
Wielkimi krokami zbliża się początek roku akademickiego i z każdym dniem rośnie desperacja osób poszukujących zakwaterowania w Dublinie. Sytuację tę wykorzystują landlordowie, czego dowodzą ostatnie oferty.
Reklama

„Polowanie na mieszkania przybiera na sile, przez co na stronach z ogłoszeniami pojawia się coraz więcej gaf. Jedną z nich jest przenośna kabina mieszkalna wystawiona do wynajmu na Daft.ie za koszmarną cenę” - komentuje serwis Lovin.ie.

Za kontener, umieszczony w ogrodzie domu przy Kimmage Road Lower, Harold's Cross w Dublinie 6W, właściciele oczekują €1,2 tys. Barakowi nadali nazwę „Strączek”.

„Ukryty w pięknym ogrodzie pokój z łazienką (5,5 m x 3 m). Spokojna okolica, osobne wejście i chroniony parking. Wszystkie rachunki wliczone” - można się dowiedzieć z anonsu.

Wysoką cenę ma osłodzić fakt, że kabina jest raz w tygodniu sprzątana. Zdaniem landlorda, taki kontener to “wszystko, czego trzeba poważnemu i spokojnemu studentowi lub osobie po prostu szukającej zamieszkania w Dublinie”.

Lokal oferowany jest do wynajęcia dla jednej osoby, od 1 września.

„Naszym zdaniem, nawet jeśli kabina urządzona jest tak, jak zapewniają właściciele – gustownie — to €1,2 tys. jest bardzo wygórowaną ceną” - podsumowuje serwis.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 23.02.2018
  GBP 4.737 złEUR 4.174 złUSD 3.391 złCHF 3.630 zł

  Sport


  Reklama