Menu

Awaria sieci 4G w EE. Tysiące klientów odciętych od internetu

Awaria sieci 4G w EE. Tysiące klientów odciętych od internetu
Klienci EE mieli problemy z internetem. (Fot. Getty Images)
Klienci komórkowego giganta od rana skarżą się na problemy z zasięgiem i utrudnionym dostępem do internetu. Problem występował głównie w Londynie, Birmingham, Manchesterze oraz Glasgow.
Reklama

O problemach z siecią poinformował Down Detector - portal umożliwiający przegląd w czasie rzeczywistym awarii oraz przerw w dostawie dla wszelkich rodzajów usług.

Największe problemy mieli klienci korzystający z sieci 4G operatora EE w Londynie, Manchesterze, Birmingham i Glasgow. Podczas próby połączenia się z internetem otrzymywali komunikat o awarii uwierzytelniania PDP.

Sieć potwierdziła, że miała drobne problemy techniczne tego poranka, jednak zapewnia, że na chwilę obecną wszystko działa tak jak powinno.

“Mieliśmy chwilowe problemy z dostarczaniem usług 4G do niektórych naszych odbiorców. Rozmowy telefoniczne, wiadomości tekstowe oraz niektóre usługi internetowe działały bez zastrzeżeń. Przepraszamy za wszelkie niedogodności" - przekazało EE w krótkim komunikacie dla prasy.

Mimo zapewnień operatora, niektórzy mieszkańcy wciąż mają problemy z korzystaniem z sieci, a nawet z wykonywaniem połączeń głosowych.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 26.04.2018
  GBP 4.845 złEUR 4.239 złUSD 3.483 złCHF 3.540 zł

  Sport


  Reklama