Menu

Aer Lingus wprowadza tanie loty do USA

Aer Lingus wprowadza tanie loty do USA
Coraz więcej linii lotniczych - w tym również Aer Lingus - oferuje tańsze loty przez Atlantyk. (Fot. Getty Images)
Linie lotnicze Aerlingus ogłosiły nową ofertę lotów transatlantyckich, dzięki którym podróż z Irlandii do Ameryki Północnej oferować będzie od 169 EUR.
Reklama

Przewoźnik wprowadził podział taryf na "Smart Fares" i "Saver Fares". W cenie tańszych połączeń podróżni będą mogli korzystać z lotów w niższej cenie, z wliczoną jedną sztuką bagażu podręcznego do 10 kg, a także rozrywkę i posiłki na pokładzie. Dodatkowo będzie można dokupić 23 kg bagażu rejestrowanego (od €37 do €50 za sztukę), wybór miejsca (od €20), koc (€3) oraz słuchawki (€5).

Jak zapewnia Aer Lingus, nowe taryfy mają gwarantować pasażerom szerszy wybór oraz elastyczność.
"Smart Fares" to z kolei tradycyjny pakiet irlandzkich linii. W cenę wliczony jest bagaż rejestrowany do 23 kg, posiłki i napoje, wybór miejsca, koc i słuchawki.

Ceny lotów "all-inclusive" rozpoczynają się od €209, zatem osoby podróżujące z bagażem rejestrowanym bardziej skorzystają z tej opcji.

Oferta tańszych lotów, które odbywać się będą z Dublina i Shannon, rusza od 1 października.

„Zdajemy sobie sprawę, że nie istnieje jedna taryfa, odpowiadająca wszystkim współczesnym podróżnym. Dlatego chcemy zaoferować naszym gościom szerszy wybór” - tłumaczy dyrektor komunikacji Aer Lingusa, Declan Kearney.

Oferta jest także odpowiedzią na promocje konkurencyjnych linii Norwegian, gdzie loty do USA €99 oraz WOW — od €129.

Aer Lingus próbuje przyciągnąć klientów również szeroką gamą rejsów. W sierpniu ogłosił największy do tej pory rozkład zimowy – z 350 dodatkowymi lotami oraz nowym, bezpośrednim, do Miami na Florydzie.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 23.02.2018
  GBP 4.737 złEUR 4.174 złUSD 3.391 złCHF 3.630 zł

  Sport


  Reklama