Darmowe poradnictwo zawodowe dla Polaków w Wielkiej Brytanii

12 stycznia 2016, Londynek.net, Brak komentarzy00
Darmowe poradnictwo zawodowe dla Polaków w Wielkiej Brytanii

Szukasz pracy, ale nie mówisz jeszcze swobodnie po angielsku? Możesz skorzystać z serwisu, który oferuje bezpłatne usługi z zakresu poradnictwa zawodowego. Tym, którzy czują się pewniej rozmawiając w ojczystym języku, konsultanci National Careers Service udzielają porad także po polsku.

Serwis jest finansowany ze środków publicznych i udziela pomocy osobom pragnącym nabywać nowe kwalifikacje i umiejętności poprzez np. szukanie lokalizacji kursów czy naukę języka angielskiego. Doradcy udzielają też informacji na temat dostępnych źródeł dofinansowania nauki, a także wyjaśniają, jak zaplanować ścieżkę zawodową i przygotować profesjonalne CV.

National Careers Service jest dostępny między innymi poprzez stronę internetową, na której znajdują się obszerne informacje, narzędzia interaktywne oraz lista lokalnych biur, usytuowanych na terenie całej Anglii, gdzie osobiście można się zwrócić po pomoc w kwestiach zawodowych (w języku angielskim).

Istnieje możliwość konsultacji w języku polskim. W tym celu należy zadzwonić na numer infolinii i poprosić o tłumacza albo wybrać opcję numer 5.

Z doradcami można się także kontaktować po polsku, pod nr tel. 0800 100 900. Linia czynna jest w godzinach od 8:00 do 22:00, we wszystkie dni tygodnia.

Więcej informacji możesz znaleźć na stronie National Careers Service.

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.

BądĽ pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama
Reklama

WalutyKurs NBP z dnia: 30 marca 2017

Funt brytyjski 1 GBP (£) = 4.8904 zł 0.00 zł
Euro 1 EUR (€) = 4.2292 zł -0.01 zł
Dolar amerykański 1 USD ($) = 3.9402 zł 0.01 zł
Frank szwajcarski 1 CHF (Fr) = 3.9538 zł 0.00 zł
Dolar kanadyjski 1 CAD ($) = 2.9539 zł 0.01 zł

Przelicznik walut

na
Reklama