Darmowe poradnictwo zawodowe dla Polaków w Wielkiej Brytanii

12 stycznia 2016, Londynek.net, Brak komentarzy00
Darmowe poradnictwo zawodowe dla Polaków w Wielkiej Brytanii
Podczas poszukiwań pracy można skorzystać z pomocy doradcy. (Fot. Thinkstock)

Szukasz pracy, ale nie mówisz jeszcze swobodnie po angielsku? Możesz skorzystać z serwisu, który oferuje bezpłatne usługi z zakresu poradnictwa zawodowego. Tym, którzy czują się pewniej rozmawiając w ojczystym języku, konsultanci National Careers Service udzielają porad także po polsku.

Serwis jest finansowany ze środków publicznych i udziela pomocy osobom pragnącym nabywać nowe kwalifikacje i umiejętności poprzez np. szukanie lokalizacji kursów czy naukę języka angielskiego. Doradcy udzielają też informacji na temat dostępnych źródeł dofinansowania nauki, a także wyjaśniają, jak zaplanować ścieżkę zawodową i przygotować profesjonalne CV.

National Careers Service jest dostępny między innymi poprzez stronę internetową, na której znajdują się obszerne informacje, narzędzia interaktywne oraz lista lokalnych biur, usytuowanych na terenie całej Anglii, gdzie osobiście można się zwrócić po pomoc w kwestiach zawodowych (w języku angielskim).

Istnieje możliwość konsultacji w języku polskim. W tym celu należy zadzwonić na numer infolinii i poprosić o tłumacza albo wybrać opcję numer 5.

Z doradcami można się także kontaktować po polsku, pod nr tel. 0800 100 900. Linia czynna jest w godzinach od 8:00 do 22:00, we wszystkie dni tygodnia.

Więcej informacji możesz znaleźć na stronie National Careers Service.

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.

BądĽ pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama
Reklama

WalutyKurs NBP z dnia: 22 maja 2017

Funt brytyjski 1 GBP (£) = 4.8689 zł -0.04 zł
Euro 1 EUR (€) = 4.1907 zł -0.02 zł
Dolar amerykański 1 USD ($) = 3.7526 zł -0.02 zł
Frank szwajcarski 1 CHF (Fr) = 3.8502 zł -0.01 zł
Dolar kanadyjski 1 CAD ($) = 2.7752 zł 0.00 zł

Przelicznik walut

na
Reklama