Atrakcje w Wielkiej Brytanii

19 stycznia 2017, Londynek.net, Brak komentarzy00
Atrakcje w Wielkiej Brytanii
Wnętrze Muzeum Brytyjskiego

Chcesz odwiedzić muzeum historyczne, a może zamierzasz wybrać się do rezerwatu przyrody. Podpowiadamy, gdzie znaleźć informacje na temat interesujących Cię miejsc w Zjednoczonym Królestwie.

Gdzie dowiedzieć się więcej o wydarzeniach?

Po porady związane z wydarzeniami, możesz skontaktować się ze swoim lokalnym Tourist Information Centre (TIC). Najbliższe TIC odnaleźć możesz korzystając z wyszukiwarki na stronie internetowej Visit Britain. Na tej stronie możesz także odnaleźć wydarzenia wszelkiego rodzaju.

Możesz też sprawdzić stronę internetową lokalnego Council, która może zawierać informacje o wydarzeniach w Twoim regionie. Wiele stron internetowych lokalnych oddziałów BBC zawiera informacje o wydarzeniach, takie jak ich recenzje i spisy.

* Znajdź biuro informacji turystycznej
* Przeszukaj stronę internetową Visit Britain w celu znalezienia wydarzeń
* Odwiedź stronę dział 'Where I live' na stronie internetowej BBC

Gdzie dowiedzieć się więcej o miejscach, które może odwiedzić?

O miejscach, które można odwiedzić i sugestiach na spędzenie dnia wolnego możesz znaleźć mnóstwo informacji na stronie internetowej Visit Britain. A co powiesz na odwiedzenie miejsca ze stowarzyszeniem filmowym lub telewizyjnym? Strona internetowa Visit England zawiera wszelkie informacje, których potrzebujesz, by pójść w ślady króla Artura. Odwiedzając stronę internetową Visit Wales, możesz dowiedzieć się o atrakcjach w Walii.

Możesz wybrać się na podróż w czasie i odwiedzić wiele muzeów historii oraz pałaców w Wielkiej Brytanii. Istnieje wiele pięknych budynków dostępnych dla turystów przez National Trust i English Heritage. Ewentualnie odwiedź jedno z królewskich miejsc takiej jak pałac Kensington lub Buckingham.

Zanim się wybierzesz w drogę, sprawdź pogodę oraz dostępne środki transportu

Czy będziesz potrzebował parasola? Prognozę pogody przed podróżą możesz sprawdzić na stronie internetowej Met Office. W jaki sposób najlepiej podróżować?

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.

BądĽ pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama
Reklama

WalutyKurs NBP z dnia: 24 marca 2017

Funt brytyjski 1 GBP (£) = 4.9327 zł -0.03 zł
Euro 1 EUR (€) = 4.2658 zł -0.01 zł
Dolar amerykański 1 USD ($) = 3.9481 zł -0.02 zł
Frank szwajcarski 1 CHF (Fr) = 3.9839 zł -0.01 zł
Dolar kanadyjski 1 CAD ($) = 2.9563 zł -0.02 zł

Przelicznik walut

na
Reklama