Transfery pieniężne

7 stycznia 2013, Londynek.net 201
Transfery pieniężne

Szukając najlepszego transferu pieniężnego, już teraz możesz zetknąć się z wieloma rodzajami przekazania pieniędzy Twoim bliskim w Polsce.

Każdy szuka czegoś innego. Dla jednego ważna jest oszczędność, a dla innego szybkość i pewność, że jego pieniądze nie zaginą podczas transferu. Wszystko zależy od sytuacji. W metodach przedstawionych poniżej na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Każdy z tych sposobów przesyłania pieniędzy charakteryzuje się czymś innym, dzięki czemu masz do dyspozycji dość bogaty wachlarz ofert.

Możliwości przekazania pieniędzy bliskim w kraju jest naprawdę wiele i tylko od Ciebie zależeć będzie, jaki rodzaj wybierzesz. Jedni zdecydują się na przekaz bankowy lub taką firmę jak Western Union, ponieważ zależy im na bezpieczeństwie i pewności firmy z jakiej korzystają, a koszty nie będą miały dla nich znaczenia.

Inni, szczególnie takie osoby które przyjechały tu tylko po to, żeby trochę odłożyć, zdecydują się na tańsze firmy (jednak nie mniej pewne i bezpieczne) jak Sami Swoi lub Grosik, a jeśli posiadają internet, swoje oszczędności przekażą przez taką firmę jak PayPal lub MoneyBookers, ponieważ będzie im zależeć na oszczędności czasu i pieniędzy.

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (2)


Ryszard Murzynek

I tak za te wszystkie przelewy bankowe pobierają srogie prowizje i kursy wymiany walut są tragiczne. Ja przelewam przez england.pl i nie dość że zasze maja lepszy kurs niż w banku o przynajmniej 5 groszy to jeszcze mozna negocjować kurs.

~Korektor

Komentarz usunięty przez moderatora! (Naruszenie regulaminu portalu)

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama
Reklama

WalutyKurs NBP z dnia: 26 kwietnia 2017

Funt brytyjski 1 GBP (£) = 4.9671 zł -0.02 zł
Euro 1 EUR (€) = 4.2255 zł -0.01 zł
Dolar amerykański 1 USD ($) = 3.8757 zł -0.01 zł
Frank szwajcarski 1 CHF (Fr) = 3.8982 zł -0.01 zł
Dolar kanadyjski 1 CAD ($) = 2.8554 zł -0.01 zł

Przelicznik walut

na
Reklama