Job Centre

24 lutego 2015, Londynek.net 1700
Job Centre

Job Centre, to Brytyjski Urząd Pracy. Instytucja, do której pierwsze kroki kierują poszukujący zajęcia na Wyspach.

Job Centre to urząd finansowany przez rząd. Można go nazwać agencją pracy i biurem pomocy społecznej. Podlega brytyjskiemu Ministerstwu Pracy i Polityki Społecznej ( Department for Work and Pensions ). Do głównych zadań Job Centre należy pomoc ludziom w poszukiwaniu pracy, pomoc pracodawcom w znalezieniu pracowników, a także pomoc osobom, które nie są zdolne do pracy.

Jest to więc nie tylko miejsce, w którym można znaleźć pracę, ale zgłosić się po zasiłek, na szkolenie lub po poradę. Co istotne, w Job Centre można złożyć podanie o pracę nie tylko osobiście, ale także przez telefon bądź Internet. Aby zapoznać się dokładnie z działaniem Job Centre, warto zajrzeć na tę stronę.

Warto wiedzieć, że jest to także pierwsze miejsce, w które powinna udać się osoba, która dopiero przyjechała do Wielkiej Brytanii i chce zacząć pracować. To w Job Centre bowiem ma miejsce załatwianie wszystkich formalności związanych z otrzymaniem numeru NIN (National Insurance Number) , czyli odpowiednika polskiego NIP-u (Numer Identyfikacji Podatkowej).

Infolinia Job Centre: 0345 604 3719 czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.


 

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (17)


Karina cieslak

prosze mi pomoc znalezc prace.mam dziecko na utrzymaniu

Beata Aniolkowska

mieszkam w lincoln w hrabstwie lincolnshire samotnie wychowuje synka mam 36lat i szukam pracy

Adam Schebitz

Witam!Mam 42 lata,aktualnie jestem w Polsce,szukam pracy w Angli najlepiej Londyn.Jestem w stanie przylecieć na początku lutego.

Jolanta Szemiot

witam poszukuje pracy przy sprzatamiu od maja ja moge sprzatac prasowac myc okna i pielegnacja ogrodkow maz moze pracowac jako pomocnik malarza posiadamy NIN konto w banku mozemy podjac prace od 15 maja Londyn zach

Jolanta Szemiot

I NARAZIE CISZA

Roman andrzejewski

Komentarz usunięty przez moderatora! (Naruszenie regulaminu portalu)

Renata Urantówka

Komentarz usunięty przez moderatora! (Naruszenie regulaminu portalu)

Agnieszka krawczyk

Komentarz usunięty przez moderatora! (Naruszenie regulaminu portalu)

Renata Urantówka

Witam, mam 45 lat, aktualnie jestem w Anglii w Manchester, szukam pracy jako pomoc domowa, opiekowanie się dziećmi, prasowanie, sprzatanie sklepu, biura, szkoły, jestem odpowiedzialna, sumienna i zdyscyplinowana, mój język angielski jest bardzo słaby, bardzo proszę o pomoc w znalezieniu pracy

Agata M

Witam!
O pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia należy zgłaszać się do Job Centre (skopiuj link do wyszukiwarki: http://www.jobcentrepluslondon.com/). To taki brytyjski urząd pośrednictwa pracy. Z uwagi, iż pracują w nim Brytyjczycy - sprawy załatwiają w języku angielskim. Najlepiej zadzwonić lub pojechać, umówić się na spotkanie, podczas którego pośrednik pracy stworzy Wasz profil pracownika i dzięki temu pomoże w znalezieniu pracy. Autor niniejszego artykułu, czy też właściciele tego portalu nie zajmują się pomocą w znalezieniu zatrudnienia.

GRZEGORZ JURCZYK

Witam mam 26 lat .Szukam pracy mieszkam obecnie w Londynie. Podejme sie każdej pracy. NAJLEPIEJ JAK BY TO BYŁA BRANŻA BUDOWLANA.

Krystian paner

Komentarz usunięty przez moderatora! (Naruszenie regulaminu portalu)

Maciej Korduba

tyle pracy jest dla kobiet ze sie w pale nie miesci dlaczego nie szukacie na portalach do sprzatania jest duzo ogloszen

Maciej Korduba

o wlasnie karina zarejestruj sie w jobcentre tam ci pomoga o ile masz insurance

Darek Stępień

a jak ktos ma tylko podstawowy angielski , co zrobic , jak szukac Szukam pracy juz dwa miesiace i nic , mam pecha czy tu tylko jest praca dla tych , ktorzy znaja jezyk angielski. Pozdrawiam wszystkich szukajacych.

 
121-15 (17)

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama
Reklama

WalutyKurs NBP z dnia: 30 marca 2017

Funt brytyjski 1 GBP (£) = 4.8904 zł 0.00 zł
Euro 1 EUR (€) = 4.2292 zł -0.01 zł
Dolar amerykański 1 USD ($) = 3.9402 zł 0.01 zł
Frank szwajcarski 1 CHF (Fr) = 3.9538 zł 0.00 zł
Dolar kanadyjski 1 CAD ($) = 2.9539 zł 0.01 zł

Przelicznik walut

na
Reklama