Menu
Nr ogłoszenia: 1173251 /
15 maja

Zatrzymaj się... Przeczytaj. Odpisz

Londyn
Ealing
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Cześć Fajnie że zatrzymalas się na chwilę na moim ogloszeniu. Mam 31 lata, wysoki, normalny... pracuje itp itd (nie będę się tutaj rozpisywał bo to trochę banalne ) Szukam kobiety, nie dziewczyny. Kobiety z którą będę mógł wyjść gdziekolwiek, na spacer, pogadać o wszystkim i o niczym, wyjść na drinka, razem pobiegać posmigac rowerem... Aktywnie i miłe spędzić czas. Pomysłów są miliony. :) Nie szukam kobiety która będzie mi prać gotować i prasowac,tego wszystkiego nauczyłem się już sam. Haha. Kobiety która wie czego chce od życia i za tym podąża... Normalnej, mającej własne zdanie... Nie bój się i zaryzykuj. Napisz nawet zwykle "Hej" znudzonylondynczyk@gazeta.pl

Kontakt


znudzonylondynczyk@gazeta.pl

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 4(-)8
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama