Menu
Nr ogłoszenia: 963511 /
14 maja

Ulice toną w czerwieni gdy w rękach mamy kamienie,

Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


majowe słońce tak praży chłodzą nas wody strumienie:) Zapraszam Cię do korespondencji w przypadku gdy chcialabyś poznać mężczyznę,który zostanieTwoim prawdziwym przyjacielem.Twój wiek nie ma dla mnie dużego znaczenia ze względu na to iż nie oczekuję od Ciebie zawarcia związku małżeńskiego a co za tym idzie założenia rodziny,planowania potomstwa tylko tego o czym wspomniałem powyżej:)Twój stan cywilny również jest mniej istotny aczkolwiek powinnaś mieć czas abyśmy mogli spędzać razem bez skrępowania czas. Będzie miło jeśli jesteś szczupłą i niepalącą kobietą. Jestem czterdziestoletnim mężczyzną. Pozdrawiam Cię. Rolf.

Kontakt


Rolf

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(-)3
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama