Menu
Nr ogłoszenia: 1111669 /
12 maja

Trudny

Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Cześć. To będzie prawdopodobnie najbardziej oryginalne ogłoszenie, jakie znajdziesz w tej kategorii. Uważam się za trudnego faceta. Nie pod każdym względem, ale pod pewnymi. Interesuje mnie tylko stały związek. Ale nie chcę zakładać rodziny. Jestem nerwowy. Częściej w środku niż na zewnątrz. Doświadczanie głupoty powoduje że na zewnątrz też. Przypadki epidemii głupoty zwalczam sarkazmem i bezpośredniością. Biegam, podróżuję, robię zdjęcia. Czytam, piszę, spotykam się ze znajomymi. A jak nie, to robię karierę. Ewentualnie śpię. Ostatnio za mało. Piję trochę częściej niż potencjalnie powinienem, ale panuję nad tym. Winą obarczam lokalną kulturę. Kiedy kocham, to bez końca. Inaczej nie potrafię. Szukam kogoś kto pokocha mnie takiego jakim jestem, za to wszystko dobre co skrywam w sercu. Mam 34 lata. Nie palę. Narkotyki to zupełnie nie moja bajka.

Kontakt


Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(-)5
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama