Menu
Nr ogłoszenia: 1163788 /
12 marca

Przyjaźń...a może coś więcej?

Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Witam serdecznie, Mam nadzieję, że za pośrednictwem tego ogłoszenia uda mi się poznać właśnie Ciebie. Szukam osoby wesołej, bezpośredniej, otwartej, aktywnej, posiadającej swoje pasje i zainteresowania, lubiącej o nich opowiadać i się nimi dzielić. Jestem aktykwnym mężcyzną o łagodnym usposobieniu. Lubię podróże, kino, lampkę wina z dobrą książką, długi spacer nad rzeką. Regularnie uprawiam sport. Pływam, jeżdże na rowerze. A Ty? Proszę opowiedz, chętnie się spotkam. Jestem w związku i nie chciałbym tego zmieniać. Jeżeli przezywasz kryzys, szukasz przygody czujesz się zaniedbana, to wspólnie możemy temu zaradzić. Proszę, abyś do maila dołączyła zdjęcie. Zapraszam do kontaktu.

Kontakt


Wojtek

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(+)1
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama