Menu
Nr ogłoszenia: 1112754 /
18 maja

Pomogę nauczyć się języka Angielskiego :)

Londyn Wsch.
Wspólna nauka (np. języka)

Treść ogłoszenia


Witam, kończę obecne ''magistra'' na Londyńskiej uczelni, mam za sobą również skończony licencjat w Londynie. Także z miłą chęcią pomogę dziewczynie nauczyć się Angielskiego w zamian za kawę. Jeżeli studiujesz kierunki biznesowe to również mogę pomóc przygotować się do egzaminów lub z assignmentami. Może kilka słów o sobie mam 24 lata, skończyłem Bachelor degree z 1st class, takżę myślę że będę pomocny. Poza studiami lubię aktywnie spędzać czas, podróżować itp. Jeżeli nie potrzebujesz pomocy w nauce a masz ochotę na wspólną kawę to również zapraszam do kontaktu zemną :) Pozdrawiam:)

Kontakt


Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 4(+)0
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama