Menu
Nr ogłoszenia: 1154464 /
11 stycznia

*** Fajny chłopak chciałby się w końcu zakochać***

Londyn Centralny
London Bridge
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Fajny chłopak chciałby się w końcu zakochać, mieć się do kogo przytulić, pogadać... Jeśli jesteś : *niewysoką dziewczyną 155-165 *w miarę normalnej budowy ciała, *skromną, może troszkę nieśmiałą ;) *nie palącą, *nie nadużywającą makijażu *w przedziale wiekowym 20-26 *lubiącą: uprawiać jakiś sport, oglądać dobre filmy, gotować/dobrze zjeść to daj znać że istniejesz Pogadamy, spotkamy się , zobaczymy czy nadajemy na tych samych falach. Jeżeli się polubimy będą kwiatki, czekoladki, same miłe chwile ;) Ja w skrócie: 29 lat, 180cm, szczupły, uczuciowy, bez nałogów, lubię gotować, majsterkować, uprawiać sporty, na codzień pracuje, w Londynie od 5 lat Zapytaj o więcej, albo pozwól opowiedzieć 07513439912 bardzouprzejmy@gmail.com P.S. Mam wolne weekendy (czasem inne dni), albo wieczorki, a Ty ?

Kontakt


Kamil
+44 7513439Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(-)1
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama